CONTRACTE ADMINISTRATIU D'OBRES DEL PROJECTE EXECUTIU I DOCUMENT DE MILLORA A LA LICITACIÓ DEL PROJECTE EXECUTIU “SUBMINISTRAMENT DE RESERVA DE LA ZONA D’EQUIPAMENTS MUNICIPALS AL MUNICIPI DE VANDELLÒS I L’HOSPITALET DE L’INFANT” PER PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT , TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 4480/2025

Contracte d’obres per a l’execució del projecte executiu i document de millora a la licitació del projecte executiu “Subministrament de reserva de la zona d'equipaments municipals al municipi de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant”, de 18 de juliol de 2025

101.918
Presupuesto base
101.918
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 feb 2026, 14:50

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 feb 2026
Anuncio de Pliegos 17 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 feb 2026
Anuncio de Formalización 17 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)