Formalizada Servicios

Contracte administratiu del servei per a la redacció del projecte bàsic i executiu, i estudi de seguretat i salut de les obres de reforma i rehabilitació de la sala Can Cors – fases I i II

Expediente: X2025000581

Redacció del projecte bàsic i executiu, i estudi de seguretat i salut de les obres de reforma i rehabilitació de la sala Can Cors – fases I i II. En el PCAP i PPTP es defineixen els detalls dels treballs a desenvolupar.

48.526
Presupuesto base
48.526
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Celrà, Girona (Cataluña)
Publicación
22 may 2025, 10:32

Organismo contratante

Ajuntament de Celrà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2025
Anuncio de Pliegos 22 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2025
Anuncio de Formalización 22 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Celrà

En la misma provincia (Girona)