En evaluacion Suministros

Contracte administratiu de subministrament, transport, muntatge i instal·lació de 22 llits geriàtrics, 22 matalassos i 22 tauletes de nit auxiliars per a la Residència Sant Roc de Bellver de Cerdanya d'acord amb les especificacions tècniques establertes al PPT / Fitxes tècniques

Expediente: 753/2026

Contrato de suministros en evaluación por Fundació Sant Roc. Duración del contrato: 56 días. Categoría CPV 39143110.

43.340
Presupuesto base
43.340
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39143110
Publicación
8 ago 2026, 20:00
Fecha límite
21 ago 2026, 16:00
Duración
56 días

Organismo contratante

Fundació Sant Roc

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 ago 2026
Anuncio de Pliegos 8 ago 2026
Fin Plazo Presentación 21 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 19:00