Anulada Suministros

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SUBMINISTRAMENT PER ADQUIRIR UN CAMIÓ PLATAFORMA ELEVADORA MÒBIL AMB CISTELLA AL TERME MUNICIPAL DE VANDELLÒS I L’HOSPITALET DE L’INFANT, PER PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT SUMARI, TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 910/2026

Contracte de subministrament d’un camió plataforma elevadora mòbil amb cistella per realitzar tasques de manteniment i conservació, muntatge d’elements tipus garlandes, càrrega i transport de material etc. al municipi de Vandellòs i l’Hospitalet de l’Infant

22.000
Presupuesto base
22.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 mar 2026, 14:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 abr 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)