Formalizada Suministros

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SUBMINISTRAMENT, INSTAL.LACIÓ I MANTENIMENT DE GESPA ARTIFICIAL, AMB RETIRADA PRÈVIA DE LA GESPA EXISTENT, AL CAMP DE FUTBOL DE L'ARENAL DE L'HOSPITALET DE L'INFANT, PROCEDIMENT OBERT I TRAMITACIÓ ORDINÀRIA (SEGONA LICITACIÓ)

Expediente: 1992/2026 (segona licitació)

Subministrament, instal·lació i manteniment de gespa artificial, amb retirada prèvia de la gespa existent, al camp de futbol de l'Arenal de l'Hospitalet de l'Infant

174.971
Presupuesto base
174.971
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 16:06

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 ago 2026
Anuncio de Formalización 24 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)