Adjudicada Suministros

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ D’EQUIPS DE CLIMATITZACIÓ PER ALS DIFERENTS CENTRES TITULARITAT DE L’INSTITUT MUNICIPAL DE SERVEIS PERSONALS DE BADALONA (IMSP)

Expediente: 2026/745P/IMSP

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament i la instal·lació de màquines de climatització, tant per a la substitució dels equips existents com per a la instal·lació de nous aparells en diversos centres titularitat de l’Institut Municipal de Serveis Personals, d’ara en endavant IMSP, en els termes del plec de prescripcions tècniques.

51.070
Presupuesto base
51.070
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 20:30

Organismo contratante

Institut Municipal de Serveis Personals de Badalona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 12:12