Formalizada Suministros

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SUBMINISTRAMENT DE 2 VEHICLES TIPUS SUV AMB LA SEVA TRANSFORMACIÓ, ADSCRITS A LA POLICIA LOCAL MITJANÇANT RÈNTING, PER PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT I TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 1120/2025

Subministrament de 2 vehicles tipus SUV amb la seva transformació, adscrits a Policia Local de l’Ajuntament de Vandellòs i l’Hospitalet de l’Infant, mitjançant rènting (48 mesos)

141.600
Presupuesto base
141.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 may 2025, 22:40

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2025
Anuncio de Pliegos 27 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 may 2025
Anuncio de Formalización 27 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)