Abierta 15 sep 2026 (14d 8h) Suministros

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

Expediente: 904839/26

Contrato de suministros publicado por Àrea Metropolitana de Barcelona en Barcelona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 39000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

36.750
Presupuesto base
47.775
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 12:06
Fecha límite
15 sep 2026, 14:00 (14d 8h)
Duración
4 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Abierta 006_26001690

Subministrament amb l’adquisició dels equips continguts en l’annex I del PPT, la seva instal·lació, posada en servei i manteniment durant el període de garantia.

86.871 €

Abierta 26-104

Subministrament, transport i muntatge de mobiliari d’oficina a les diverses dependències de l’Ajuntament de Cornellà de Llobregat, amb criteris de contractació pública ecològica.

17.000 €

Abierta 26-091

Subministrament, transport, muntatge i instal·lació de mobiliari del nou Centre d’Informació i Recursos per a les dones “Pura Velarde” (CIRD), ubicat al C/Urgell-Pl.Tàrrega de Cornellà de Llobregat

37.533 €

Más licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona