Contracte administratiu de serveis de repartiment publicitari

Expediente: X2026034822

la prestació del servei de distribució d’enviaments publicitaris, informatius i promocionals no personalitzats que emeti l’Ajuntament de Cambrils dins del terme municipal de Cambrils.

82.794
Presupuesto base
82.794
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cambrils, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 14:44

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cambrils

En la misma provincia (Tarragona)