Formalizada Servicios

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SERVEIS DE NETEJA D'EQUIPAMENTS MUNICIPALS I ESPAIS PÚBLICS (8 LOTS), SUBJECTE A REGULACIÓ HARMONITZADA, PROCEDIMENT OBERT I TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 4555/2025

Serveis de neteja d’equipaments municipals i espais públics, d’acord amb la forma, abast, condicions i extensió determinats en els plecs de clàusules administratives i tècniques.

1.979.861
Presupuesto base
249.833
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 feb 2026, 10:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 feb 2026
Anuncio de Pliegos 20 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 feb 2026
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)