En evaluacion Servicios

Contracte administratiu de serveis audiovisuals pels actes de l’AMB de 2026-2028

Expediente: 903948/26

Contrato de servicios en evaluación por Àrea Metropolitana de Barcelona en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 32321200.

30.579
Presupuesto base
45.868
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32321200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2026, 16:02
Fecha límite
1 jul 2026, 16:00
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación 1 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Más licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona