Formalizada Servicios

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SERVEI DE RESTAURACIÓ - DINAR DEL 42è HOMENATGE A LA GENT

Expediente: CONT2018000021

L'objecte de la Licitació és adjudicar mitjançant procediment negociat sense publicitat d'exclusivitat el contracte del servei de restauració del 42è homenatge a la gent gran consistent en un dinar amb la empresa SEGIS SL (NIF B08337263).El dinar homenatge a la Gent Gran, es farà el dia 14/11/2018 a les 14h i finalitzarà aproximadament a les 18,30h.

23.727
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
11 dic 2018, 10:00

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 dic 2018
Anuncio de Pliegos 11 dic 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 nov 2018
Anuncio de Formalización 11 dic 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)