Formalizada Servicios

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE SERVEI CONSISTENT EN SOCORRISME I SALVAMENT A LES PLATGES DE LLORET DE MAR

Expediente: 14032019000063

Contractació administrativa del servei de salvament i socorrisme a les platges de Lloret de Mar, per tal de prevenir accidents, garantir les condicions de seguretat per als banyistes i usuaris de les platges i alhora, donar compliment a la legislació sectorial vigent, amb el procediment negociat sense publicitat per raons d'urgècia, de conformitat amb l'article 168 b) 1r de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic.

382.364
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2019, 16:40

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2019
Anuncio de Pliegos 10 jun 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2019
Anuncio de Formalización 10 jun 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)