CONTRACTE ADMINISTRATIU DE LES OBRES D’EXECUCIÓ DEL PROJECTE PER A LA RENOVACIÓ DE LA XARXA D’AIGUA POTABLE AL CARRER ESTANISLAU FIGUERES DE VANDELLÒS, AL TERME MUNICIPAL DE VANDELLÒS I L’HOSPITALET DE L’INFANT, PER PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT, TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 2497/2025

Contracte d’obres per a l’execució del Projecte per a la renovació de la xarxa d’aigua potable al carrer Estanislau Figueres de Vandellòs” al T.M. de Vandellòs i l’Hospitalet de l’Infant

76.777
Presupuesto base
76.777
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2025, 13:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2025
Anuncio de Pliegos 2 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 sep 2025
Anuncio de Formalización 2 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)