Formalizada Concesión de servicios

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE CONCESSIÓ DE SERVEIS ENVERS L’ÚS, EXPLOTACIÓ I APROFITAMENT DE LES INSTAL·LACIONS DEL BAR DEL CASAL DE MASBOQUERA, PROCEDIMENT OBERT I TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 422/2025

Contractació de la concessió de serveis envers l’ús, explotació i aprofitament de les instal·lacions del Bar del Casal de Masboquera

4.800
Presupuesto base
4.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 may 2025, 22:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2025
Anuncio de Pliegos 28 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 may 2025
Anuncio de Formalización 28 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)