Formalizada Concesión de servicios

CONTRACTE ADMINISTRATIU DE CONCESSIÓ DE SERVEIS ENVERS L’ÚS, EXPLOTACIÓ I APROFITAMENT DE LES INSTAL·LACIONS DEL BAR DEL CASAL DEL PUVILL DE MASRIUDOMS, PER PROCEDIMENT OBERT I TRAMITACIÓ ORDINÀRIA

Expediente: 2366/2026

Contractació de la concessió de serveis envers l’ús, explotació i aprofitament de les instal·lacions del Bar ubicat al Casal del Puvill de Masriudoms

6.000
Presupuesto base
6.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 13:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 jul 2026
Anuncio de Formalización 24 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

En la misma provincia (Tarragona)