Adjudicada Servicios

Contractar, mitjançant el mediador del Consell Comarcal, Ferrer & Ojeda Asociados, Correduría de Seguros, SL, la pòlissa d’assegurança de responsabilitat professional dels tècnics de la construcció del Consell Comarcal del Pla de l’Estany per un import de 8.873,71 €, a favor de l’empresa OCCIDENT GCO SAU DE SEGUROS Y REASEGUROS, amb vigència d’un any a partir de la data d’adjudicació de la contractació basada o des de la data d’efectes que s’indiqui en la pòlissa corresponent.

Expediente: X2025000840

Contrato de servicios adjudicado por Consell Comarcal del Pla de l'Estany en Girona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 66516500. Adjudicado el 14 may 2025 a OCCIDENT GCO SAU DE SEGUROS Y REASEGUROS. Se recibió 1 oferta.

8.874
Presupuesto base
8.874
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66516500
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:33

Adjudicación

Adjudicatario
OCCIDENT GCO SAU DE SEGUROS Y REASEGUROS
NIF
A28119220
Importe
8.874
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Mismo sector y zona (66 en Girona)

Abierta 2026040555

L'objecte del contracte és la prestació dels serveis financers d'assegurances que cobreixi la responsabilitat civil patrimonial de l'administració (RC explotació), així com la responsabilitat civil Patronal i la responsabilitat civil Professional de les persones empleades i vinculades a l'Ajuntament de Girona, així com danys Patrimonials Primaris Purs, tot de conformitat amb el que disposa el Plec de Prescripcions tècniques que regeixen la contractació.

720.000 €

Abierta FS263_2026

FS263_2026 contractació mitjançant procediment obert, no harmonitzat, dels serveis relatius a l’assegurança de responsabilitat patrimonial i civil de Figueres de Serveis, SA

36.000 €

Formalizada COBS2025/047

Contractació d'un préstec a llarg termini de 2.650.000,00 € per al finançament de les inversions contingudes en els expedients de crèdit extraordinari CE0001/2025 i el suplement de crèdit SC007/2025 del pressupost 2025.

2.650.000 €

Adjudicada 2026/1082

Assegurança d'accidents col·lectius d'activitats culturals, festes i joventut de l'Ajuntament de Llagostera a través del lot 1 de l'Acord marc d'ACM (2023.01).

439 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000160

Contractació de les pòlisses obligatòries d’accidents en activitats fisicoesportives en medi natural d’FGC i les empreses del Grup FGC (Ref. PO40/26)

8.200 €

Adjudicada GESP2026000012

Adhesió de l’Ajuntament de Figueres a l’Acord Marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2023.01), Lot 1: pòlissa d’assegurança col·lectiva d’accidents per als ens locals”

7.630 €

Prevista X2024001606

Con el fin de cubrir las responsabilidades que puedan derivarse de diferentes riesgos asociados a la actividad municipal, se prevé la cobertura de: - Daños materiales que puedan afectar a bienes inmuebles y muebles de titularidad municipal, así como aquellos que sean utilizados por la Corporación con independencia del título jurídico que legitime su uso; - Responsabilidad civil y patrimonial del Ayuntamiento - Responsabilidad civil de autoridades y del personal al servicio de la corporación; - Responsabilidad derivada del uso y circulación de los vehículos a motor de titularidad municipal - Riesgos de accidentes del personal del Ayuntamiento y de los cargos electos; - Accidentes que puedan sufrir los usuarios de la piscina municipal, del espacio de coworking y de la guardería; - Cobertura relativa a la defensa jurídica del Ayuntamiento de Cassà de la Selva - Seguro de riesgos cibernéticos (ciber-riesgo) que afecten a la corporación.

106.122 €

Adjudicada 2026/2026

Assegurança d'accidents col·lectiva del casal d'estiu (Matins d'art), a través de l'Acord marc d'ACM (2023.01).

512 €

En evaluacion X2026000613

Concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per a inversions 2026

1.175.890 €

Desierta 2889/2026

Assistència sanitària al col·lectiu de funcionaris de l’Ajuntament de Palamós, que, d'acord amb el RD 480/1993, de 2 d'abril, va quedar integrat en el règim general de la Seguretat Social.

60.588 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pla de l'Estany

Abierta X2026003768

Subministrament de material d'oficina i de paper per a escriptura i impressió del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

34.975 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026001780

Contracte de subministrament de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal per al personal de les brigades externes del Centre El Puig del Consell Comarcal del Pla de l'Estany

95.844 €

Abierta X2026001780

Aquest contracte té per objecte l’adquisició de maquinària de combustió i elèctrica de jardineria i forestal de les Brigades Externes del Centre el Puig del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

54.870 €

Abierta X2026003264

Serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del Consell Comarcal del Pla de l’Estany

90.565 €