Formalizada Servicios

Contractación del servicio de comedores escolares al Pallars Jussà, por procedimiento abierto y regulación armonizada

Expediente: 1823/2025

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Pallars Jussà en Lleida. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 55523100. Se recibió 1 oferta.

2.301.207
Presupuesto base
2.301.207
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55523100
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
12 may 2026, 06:00
Fecha límite
11 jun 2026
Duración
4 años
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 11 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 04:24

Mismo sector y zona (55 en Lleida)

Abierta 3106-0005/2026

Manutención y alojamiento de los miembros del centro especializado de tecnificación de deportes de invierno

758.300 €

Abierta 2113/2026

Prestació del servei de càtering per al menjador de l’Escola Bressol Municipal «Era Cunhèra» de Vielha. El servei comprèn l’elaboració diària dels àpats a les instal·lacions pròpies de l’empresa contractista i el seu transport en línia calenta fins a l’escola bressol, mitjançant els recursos tècnics adequats, així com totes les actuacions necessàries per garantir la correcta prestació del servei, d’acord amb la normativa vigent.

126.324 €

Abierta CTFC-2026-157

Concessió de la gestió i explotació del servei del restaurant "Can Mascaró"

16.200 €

Abierta 260/2026

Concessió Administrativa d'Ús Privatiu d'un Bé de Domini Públic en Règim de Concurrència de la gestió i explotació del restaurant del Camp de Tir de Bellpuig.

20.000 €

Abierta JU-2027-1

Servicio de restauración para el centro educativo El Segre

345.591 €

En evaluacion 1990/2026

Atorgament d’una autorització temporal d’ús privatiu del domini públic local per a la gestió i explotació conjunta de la barra de bar de la zona de penyes i de la barra del pavelló durant la Festa Major 2026 de les Borges Blanques, del 4 al 8 de setembre de 2026.

5.000 €

En evaluacion 118/2026-2

Concessió administrativa d'ús privatiu d'un bé de domini públic per explotació del bar de local social de Preixens

4.800 €

Adjudicada 1596/2026

L’objecte del present informe és justificar la necessitat d’atorgar una concessió demanial d’ús privatiu de caràcter transitori per a l’explotació de l’espai destinat a bar restaurant del Poliesportiu Municipal J.B. Pifarré, amb una durada limitada fins al dia 24 de desembre de 2026. Aquesta concessió temporal té com a finalitat garantir la continuïtat de l’activitat mentre l’Ajuntament prepara una nova concessió demanial amb una durada i unes condicions adaptades a les necessitats actuals de l’equipament municipal.

3.375 €

En evaluacion 001/2026/5842/E190

L’objecte del present contracte és l’atorgament de llicències d’ús privatiu a la via pública durant la celebració de la Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega: - Lot 1. Creperies al Mercat de Paradistes: (annex 1) - Lot 1.A: punt de veda repartit al llarg del Mercat de Paradistes - Lot 1.B: punt de veda repartit al llarg del Mercat de Paradistes - Lot 2. Xurreries: (annex 2) - Lot 2.A: una xurreria al C/ Migdia - Lot 2.B: una xurreria a la Plaça Anselm Clavé -Lot 3. Food trucks (caravanes gastronòmiques):(annex 3) - Lot 3.B: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.C: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.D: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.E: un food truck a la zona gastronòmica de l’antiga estació d’autobusos de Tàrrega sota la Plaça de les Nacions sense Estat - Lot 3.F: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer - Lot 3.G: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer - Lot 3.H: unfood truck a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer -Lot 4. Una barra a la zona gastronòmica de l’Espai Reguer (Annex 4). - Lot 5. Establiment de restauració al costat del pavelló de la Llotja (Annex 5).

Formalizada 118/2026

Concessió administrativa d'ús privatiu d'un bé de domini públic per explotació del bar de local social de Preixens

4.800 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Pallars Jussà