Formalizada Suministros

Contractació subministrament de 3 vehicles elèctrics

Expediente: 2025/2764

Contrato de suministros formalizado por CCB Serveis Mediambientals, SA. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 138 días. Categoría CPV 34144900. Adjudicado el 2 mar 2026 a TARRACO CENTER SLU. Se recibieron 4 ofertas.

99.000
Presupuesto base
99.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34144900
Publicación
4 mar 2026, 18:27
Fecha límite
22 ene 2026, 10:00
Duración
138 días

Adjudicación

Adjudicatario
TARRACO CENTER SLU
NIF
B02958536
Importe
84.871
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Organismo contratante

CCB Serveis Mediambientals, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:40

Más licitaciones de CCB Serveis Mediambientals, SA

Abierta 2026/1958

2026/1958 ACORD MARC PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIALS HIDRÀULICS PER A XARXES D'ABASTAMENT I SANEJAMENT D'AIGUA

420.000 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Anulada 2026/1972

2026/1972 CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT D’UNA BOMBA CENTRÍFUGA SUBMERGIBLE PER A LA EDAR LA GARRIGA

16.734 €

Formalizada 2026/1366

El contracte consisteix en el subministrament de variadors de freqüència amb comunicacions Ethernet IP, destinats a l'Estació Depuradora d'Aigües Residuals (EDAR) de La Roca del Vallès. D'acord amb la relació d'articles a subministrar, s'inclou un equip VDF SD75 145A T3 400V IP54 TT/TN, dos equips VDF SD750 200A T4 400V IP54 TT/TN i tres targetes d'expansió Ethernet IP SD750.ombes existents, les quals han arribat al final de la seva vida útil després d’anys de funcionament continuat.

16.382 €

Adjudicada 2026/1562

El present contracte té per objecte la contractació de SUBMINISTRAMENT D’UN CARGOL COMPACTADOR PER L’EBAR EL MOLÍ. CCB Serveis Mediambientals, SAU, té la necessitat de contractar el subministrament d’un cargol compactador per a l'EBAR El Molí per assegurar el correcte funcionament del procés de depuració, atès que no es disposa de mitjans materials propis suficients.

18.500 €