Contractació reservada del servei de berenars pel Casal Cívic de Vilablareix gestionat per SUMAR, Serveis Públics d'Acció Social de Catalunya MP, SL

Expediente: 320/2025

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei de berenars pel Casal Cívic de Vilablareix, gestionat per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb diversos criteris d’adjudicació.\n\nAquest contracte està reservat a Centres Especials de Treball d’iniciativa Social (CETID) i Empreses d’Inserció (EI), de conformitat amb la Disposició Addicional Quarta en relació a la Disposició Final Catorzena de la LCSP i amb el RDL 1/2003, de 29 de novembre de 2013, pel qual s’aprova el Text Refós de la Llei General de dret de les persones amb discapacitat i de la seva inclusió. \n

23.288
Presupuesto base
23.288
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vilablareix, Girona (Cataluña)
Publicación
27 oct 2025, 13:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 oct 2025
Anuncio de Pliegos 27 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.

En la misma provincia (Girona)