Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ PRIVADA DEL SERVEI DE DISSENY I FABRICACIÓ D'UNES ESCULTURES CONSISTENTS EN LLETRES DE CARÀCTER ARTÍSTIC QUE FORMIN LA PARAULA \LLORET\, I EL SEU POSTERIOR MUNTATGE I COL·LOCACIÓ, QUE S'HAN D'UBICAR A LA PLAÇA PERE TORRENT.

Expediente: EXCLUS LLETRES - 14112020000031

L'objecte de la present licitació és adjudicar mitjançant procediment negociat sense publicitat per raons artístiques el contracte privat de servei de disseny i fabricació d'unes escultures consistents en lletres de caràcter artístic que formin la paraula \LLORET\, i el seu posterior muntatge i col·locació, que s'han d'ubicar a la plaça Pere Torrent.

74.500
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 mar 2021, 14:00

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 mar 2021
Anuncio de Pliegos 15 mar 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 mar 2021
Anuncio de Formalización 15 mar 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)