En evaluacion Servicios

Contractació per part de l'IMPSOL com a Prenedor de la Cobertura d'Assegurança Multirisc dels lots següents: a) Lot 1. Assegurança Multirisc pels habitatges de protecció oficial en règim de lloguer propietat de l’IMPSOL de diversos municipis i el local existent a una de les promocions. En aquest Lot s’inclouen els habitatges i el local ja construïts amb assegurances vigents que finalitzen durant aquest exercici i el proper. b) Lot 2. Assegurança Multirisc pels habitatges de protecció oficial en règim de lloguer propietat de l’IMPSOL de diversos municipis. En aquest lot s’inclouen els habitatges en procés de construcció amb la finalització de les obres prevista per l’any 2026.

Expediente: 88/26

Contrato de servicios en evaluación por Àrea Metropolitana de Barcelona en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 66518200.

79.000
Presupuesto base
316.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66518200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
11 jun 2026, 10:04
Fecha límite
10 jul 2026, 14:00
Duración
2 años
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jun 2026
Anuncio de Pliegos 11 jun 2026
Fin Plazo Presentación 10 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:27

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta OAC-2027-1

Contratación de distintos seguros.

150.000 €

Abierta 2026/0028621

Contracte privat d’una assegurança multirisc per danys materials per la cobertura de les col·leccions del patrimoni històric-artístic del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona i de les exposicions temporals que s’hi realitzin

13.000 €

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Más licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona