Formalizada Suministros

Contractació per lots del subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament temporal, de dos vehicles i una furgoneta elèctrics digitalitzats

Expediente: 2025/1/1431

L’objecte del contracte és l’arrendament temporal de dos vehicles i una furgoneta, tots tres elèctrics digitalitzats, per posar a disposició del personal del grup institucional del Consell Comarcal del Gironès, en endavant CCG, durant la seva jornada laboral i, alhora, fora d’aquest horari, fomentar la mobilitat elèctrica i compartida entre la ciutadania de la comarca, possibilitant el seu arrendament per a persones interessades.\n\nEl contracte es divideix en els lots següents:\nLot\tDescripció\n1\tVehicle 1 Utilitari\n\tVehicle 2 Utilitari \n2\tVehicle 3 Furgoneta\n\n\n

67.872
Presupuesto base
26.832
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
12 sep 2025, 18:00

Organismo contratante

Consell Comarcal del Gironès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 sep 2025
Anuncio de Pliegos 12 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 sep 2025
Anuncio de Formalización 12 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Consell Comarcal del Gironès

En la misma provincia (Girona)