En evaluacion Servicios

Contractació per a la prestació del servei professional de cobertura fotogràfica dels actes institucionals, culturals, esportius i socials organitzats o participats per l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat, així com la realització de fotografies d’espais i equipaments municipals quan sigui requerit

Expediente: 2026/001474

L’objecte del contracte és la prestació del servei professional de cobertura fotogràfica dels actes institucionals, culturals, esportius i socials organitzats o participats per l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat, així com la realització de fotografies d’espais i equipaments municipals quan sigui requerit. El contracte inclou la cobertura presencial dels actes, l’edició professional de les imatges, el lliurament digital en diferents formats i la cessió dels drets d’explotació a favor de l’Ajuntament. El contracte es configura per preus unitaris.

26.160
Presupuesto base
26.160
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olesa de Montserrat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 14:44

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Abierta 2026/003484

Contractació pel servei de manteniment preventiu i correctiu en quan a reposició d’engranatges, fungibles i petites peces de les portes automàtiques que es troben situades en diversos equipaments municipals, per garantir l’òptim estat de funcionament i l’accés dels usuaris als edificis públics

29.752 €

Abierta 2026/003484

L’objecte del present contracte és el servei de manteniment preventiu icorrectiu en quan a reposició d’engranatges, fungibles i petites peces de les portes automàtiques que es troben situades en diversos equipaments municipals, per garantir l’òptim estat de funcionament i l’accés dels usuarisals edificis públics.

24.793 €

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

En la misma provincia (Barcelona)