En evaluacion Servicios

Contractació per a la prestació del servei de psicologia infanto-juvenil especialitzada adreçada a infants i adolescents, especialment en situacions de violències masclistes

Expediente: 2026/000102

L’objecte del contracte és la prestació del servei de psicologia infanto-juvenil especialitzada adreçada a infants i adolescents, especialment en situacions de violències masclistes. Les prestacions d’aquest servei i, d’acord amb les seves necessitats, han d’incloure: 1. La prestació del servei psicològic adreçat a infants i adolescents víctimes de violència masclista. 2. El recull de dades i l’anàlisi de variables sota la coordinació del departament de Gènere, feminisme i LGTBIQ+ necessàries per a les diferents memòries i estadístiques amb especial incidència en aquelles relatives en la intervenció i derivacions fetes als menors a través del programa Hestia. 3. L’assistència i participació en el circuït de violència masclista mensual establert al municipi, les reunions de coordinació del SIAD i les supervisions d’equip i/o casos establertes. 4. L’assistència i participació en les reunions de coordinació que s’estableixin amb altres serveis (Serveis Socials, centres educatius, etc) que també estiguin intervenint en els casos. 5. L’assistència i participació en les reunions d’elaboració i/o actualització del Protocol. 6. L’assistència i participació en campanyes de sensibilització que es programin al municipi i en les que sigui necessària la seva intervenció. El sistema habitual de treball es farà a través de visites concertades. En el cas de que una part o tot el temps setmanal contractat no quedi cobert per visites d’atenció directa, igualment el/la professional haurà d’estar al servei per atendre consultes i/o fer suport al personal de l’Ajuntament o d’altres institucions o entitats en referència a l’àmbit de polítiques de gènere.

92.400
Presupuesto base
92.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olesa de Montserrat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2026, 12:52

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2026
Anuncio de Pliegos 18 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Abierta 2026/003484

Contractació pel servei de manteniment preventiu i correctiu en quan a reposició d’engranatges, fungibles i petites peces de les portes automàtiques que es troben situades en diversos equipaments municipals, per garantir l’òptim estat de funcionament i l’accés dels usuaris als edificis públics

29.752 €

Abierta 2026/003484

L’objecte del present contracte és el servei de manteniment preventiu icorrectiu en quan a reposició d’engranatges, fungibles i petites peces de les portes automàtiques que es troben situades en diversos equipaments municipals, per garantir l’òptim estat de funcionament i l’accés dels usuarisals edificis públics.

24.793 €

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

En la misma provincia (Barcelona)