Desierta Servicios

Contractació mixta servei de manteniment i reparació de maquinària de jardiners i paletes i subministraments de recanvis i eines.

Expediente: 2026/3473

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament de Calonge i Sant Antoni en Girona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 42650000.

34.712
Presupuesto base
76.366
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
42650000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
24 abr 2026, 16:04
Fecha límite
12 may 2026, 01:59
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (42 en Girona)

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €

Abierta 17006939/2026/1

Licitació pel subministrament de màquines eina a l’INS Santa Eugènia de Girona

76.033 €

Adjudicada SU/PNSP/PORT2026/002

El present contracte té per objecte el subministrament d’un motor fora borda de 200 CV, model Yamaha F200 XD o equivalent, compatible i destinat a l’embarcació PORT ROSES TRES adscrita al servei de gestió, manteniment, revisió i assistència dels camps de fondeig de les cales de Roses, per la temporada d’estiu. L’objecte del contracte es limita a les prestacions estrictament indispensables per afrontar la situació d’imperiosa urgència acreditada a la memòria de l’expedient.

17.535 €

Adjudicada 17002399/24/2026

Subministrament de maquinària de fabricació mecànica per a l’institut la Garrotxa d'Olot.

47.800 €

Desierta 17002399/23/2026

Subministrament d’un centre de mecanitzat CNC per a l'institut Garrotxa d'Olot.

27.273 €

Adjudicada ACJ-2026-33

Subministrament mitjançant compra d’una màquina transpalet 4x4 amb oruga per a l’alberg de Núria Xanascat

23.000 €

Adjudicada X2026000451

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament dels equips necessaris per a la renovació del sistema de captació superficial i del sistema de depuració de la piscina municipal de Lladó.

39.433 €

En evaluacion X2026000129

Construcció, subministrament i instal·lació d'ascensor i acabats de façana

39.926 €

Adjudicada 2026CSP10

Contracte de serveis de manteniment preventiu i correctiu de les sondes de clor i dosificadores d'Hipoclorit Sòdic a la xarxa d'aigua potable del sistema de Girona.

29.098 €

En evaluacion FS268_2026

FS268_2026 Contractació, mitjançant procediment obert, del subministrament, instal·lació i posta en marxa de dos (2) reixes de gruixos als pous d’entrada de la línia de pretractament de l’Estació Depuradora d’Aigües Residuals (EDAR) de Figueres

75.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni