Formalizada Suministros

Contractació mixta del subministrament i les obres d'instal·lacions solars fotovoltaiques d'autoconsum als edificis municipals que s'indiquen a continuació: - Projecte executiu de dues instal·lacions solars fotovoltaiques individuals de 6 kWn i 15 kWn al Consultori, Llar i Sala Polivalent. - Projecte executiu d'instal·lació solar fotovoltaica compartida de 20 kWn al Centre de dia. - Projecte executiu d'instal·lació solar fotovoltaica individual de 15 kWn a l'Escola Guerau de Jorba.

Expediente: 2025_122

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Jorba en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 105 días. Categoría CPV 09330000. Adjudicado el 9 jun 2026 a IGNOSOL ENERGIES RENOVABLES SL. Se recibieron 9 ofertas.

94.409
Presupuesto base
94.409
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
09330000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2026, 20:30
Fecha límite
1 may 2026, 01:59
Duración
105 días
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
IGNOSOL ENERGIES RENOVABLES SL
NIF
B72958523
Importe
21.290
Ofertas recibidas
9

Organismo contratante

Ajuntament de Jorba

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2026
Anuncio de Pliegos 15 abr 2026
Fin Plazo Presentación 1 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 06:22

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 12000805

Sistema Dinámico de Adquisición (SDA) relativo al suministro de Gasóleo A (B7) – Código TMB 112519

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

18.610 €

Adjudicada ADAM/2026/03

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

80.000 €

Adjudicada ADAM/2026/02

Acord d'adhesió a la segona pròrroga del contracte basat 2021.04-A03 de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM.

60.000 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Más licitaciones de Ajuntament de Jorba