Anulada Suministros

Contractació mixta del subministrament, en règim de lloguer, muntatge i desmuntatge dels estands per la Mostra de Vins Escumosos i Gastronomia

Expediente: 514/2026

Contractació mixta del subministrament, en règim de lloguer, dels estands per la Mostra de vins escumosos i gastronomia, i el servei de muntatge i desmuntatge dels mateixos.

186.748
Presupuesto base
186.748
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sant Sadurní d'Anoia, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 14:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Sadurní d'Anoia

En la misma provincia (Barcelona)