Formalizada Suministros

Contractació mixta del subministrament de l'equipament i programari necessari, amb la seva instal·lació i configuració, per a l'ampliació del sistema de telefonia IP i el servei de manteniment, que junt amb la seva codificació, figura a l'apartat 1) del quadre de característiques annex (Annex 1). A la licitació i execució del contracte regiran, a més de la normativa legal aplicable, el Plec de clàusules administratives particulars i el Plec de prescripcions tècniques (Annex 2).

Expediente: N777220021

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Barberà del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 32500000. Adjudicado el 3 abr 2023 a APLICACIONES ELECTRICAS ENE, S.A. Se recibió 1 oferta.

71.630
Presupuesto base
95.379
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 14:10
Fecha límite
10 ene 2023, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
APLICACIONES ELECTRICAS ENE, S.A
NIF
A08668022
Importe
62.383
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 ene 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 abr 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 06:23

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Barberà del Vallès

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta AM-2026-01

Acord Marc de subministrament de material elèctric i electrònic, incloent il·luminació general i equipament per a l’enllumenat públic de Barberà del Vallès

352.000 €

Abierta OB-2025-02

Contractació de les obres del projecte per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS

455.098 €

Abierta OB-2025-02

Execució d eles obres definides en el Capítol 06 (Instal·lacions) del "Projecte d'obres per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS", incloent totes les unitats, equips, elements, connexions, treballs d'integració, proves i posada en marxa necessaris per deixar plenament operativa la nova etapa de tractament, incloent en aquesta part del projecte la part proporcional del Capítol 08 (Seguretat i Salut) que resulti imputable a les actuacions relacionades. Queden expressament excloses de l'objecte del contracte les actuacions d'obra civil, adequacions auxiliars, demolicions, moviment de terres, lloses i paviments, gestió de residus i altres treballs complementaris corresponents als Capítols 01, 02, 03, 04, 05 i 07, que podran ser executats directament per SABEMSA amb mitjans propis o mitjançant altres contractacions independents.

350.075 €

Abierta N779260009

Obres de reforma dels sistemes de climatització dels gimnasos de l'escola Marta Mata i l'escola Miquel Martí Pol.

106.279 €