Adjudicada Servicios

CONTRACTACIÓ MIXTA DEL SUBMINISTRAMENT D’ÀRIDS RECICLATS PER A LES OBRES I TREBALLS D’OBRA CIVIL I EL SERVEI DE RECOLLIDA I TRANSPORT A LA PLANTA DE RECICLATGE DE LES RUNES GENERADES PER AIGÜES DE BLANES, SA

Expediente: C-18/2026

L’objecte del contracte és, per un costat, el subministrament dels diferents àrids reciclats que Aigües de Blanes, S.A. necessiti per portar a terme els treballs encomanats, i, per l’altre, el servei de recollida i transport a planta de reciclatge autoritzada de les runes generades per Aigües de Blanes, S.A., en el transcurs dels treballs que realitza com a empresa concessionària de les xarxes municipals d’aigua potable i sanejament.

386.706
Presupuesto base
386.706
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Blanes, Girona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 11:02

Organismo contratante

Aigües de Blanes, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Aigües de Blanes, SA

En la misma provincia (Girona)