Formalizada Suministros

CONTRACTACIÓ MIXTA DE SUBMINISTRAMENT I SERVEI D'INSTAL·LACIÓ DE MOSQUITERES PER A DIVERSOS CENTRES ESCOLARS PÚBLICS DE L'AJUNTAMENT DE GIRONA

Expediente: 2025001138

Contractació mixta de subministrament i servei d’instal·lació de mosquiteres per a diversos centres escolars públics (escoles bressol, educació infantil i primària) de l’Ajuntament de Girona

59.119
Presupuesto base
59.119
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
6 may 2025, 14:05

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 may 2025
Anuncio de Pliegos 6 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 may 2025
Anuncio de Formalización 6 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)