Formalizada Suministros

CONTRACTACIÓ MITJANÇANT PROCEDIMENT NEGOCIAT SENSE PUBLICITAT DEL SUBMINISTRAMENT D’UNITATS D’ESCULTURA DEL BUST DEL GEGANT D’OLOT

Expediente: CCS12025000069

L’Ajuntament d’Olot reconeix amb el bust d’un gegant el personal municipal que es jubila. És un reconeixement d'agraïment de la Corporació, a la trajectòria de les persones que n’han format part. Per atendre les properes jubilacions previstes i donar resposta a les necessitats protocol·làries que puguin sorgir, cal disposar d’unitats d’aquesta figura.

5.220
Presupuesto base
5.220
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
10 oct 2025, 11:03

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 oct 2025
Anuncio de Pliegos 10 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 oct 2025
Anuncio de Formalización 10 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)