CONTRACTACIÓ MITJANÇANT EL PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT ABREUJAT, DE LES OBRES DEL PROJECTE D’INVERSIÓ. FASE 2 – SUBSTITUCIÓ CANONADA DE FIBROCIMENT DE DISTRIBUCIÓ GENERAL.

Expediente: x2025000133

Substitució d’un tram d’uns 480 metres lineals de canonada de fibrociment de Ø160mm, per una nova canonada de PEAD100 DN 160 mm a 16 atm de timbratge, amb l’objectiu de millora en l’eficiència de la utilització de recursos ambientals i econòmics; aprofitant la rasa també es substituiran les canonades d’impulsió dels dos pous que actualment són de fibrociment de Ø 80mm la del pou de la Vedruna, i de ferro de Ø110mm la del pou del Brugent, per canonades de PEAD100 DN 125mm a 16atm

157.975
Presupuesto base
157.975
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Planes d'Hostoles, les, Girona (Cataluña)
Publicación
22 ene 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 ene 2026
Anuncio de Pliegos 22 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 dic 2025
Anuncio de Formalización 22 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de les Planes d'Hostoles

En la misma provincia (Girona)