Adjudicada Suministros

Contractació específica derivada del Sistema Dinàmic d’Adquisició del CSUC (Expedient 22/18, Categoria 1) per a l'adquisició de llicències d'Adobe Acrobat Pro i Adobe Creative Cloud. L'objectiu és dotar el personal de la UOC (PAS i PDI) i els estudiants de les eines necessàries per a l'edició de documentació en format PDF i el desenvolupament de tasques d'edició multimèdia

Expediente: ESP40/CSUC2218/C1

Contrato de suministros adjudicado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 21 jul 2026 a SEMICONDUCTORES Y SISTEMAS S.A. Se recibieron 8 ofertas.

237.673
Presupuesto base
237.673
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
48000000
Publicación
27 jul 2026, 18:15
Fecha límite
3 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SEMICONDUCTORES Y SISTEMAS S.A
NIF
A08747388
Importe
237.673
Ofertas recibidas
8

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24