Formalizada Suministros

Contractació és el subministrament d’elements d’higiene i desinfecció sanitària dels diversos edificis o dependències del Consell Comarcal del Vallès Occidental (CCVOC) i del Mercat Comarcal de fruites i verdures (d’ara endavant, Mercavallès), situats a la Carretera N-150 Km. 15, de Terrassa, CP 08227 (recinte de la Seu del CCVOC i recinte del Mercavallès) i el subministrament de les catifes dels accessos als dos edificis de la seu del CCVOC, l’edifici Ègara i l’edifici Arraona.

Expediente: 1897/2025

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Vallès Occidental en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 24455000. Adjudicado el 27 feb 2026 a Rentokil Initial España, S.A. Se recibió 1 oferta.

9.450
Presupuesto base
24.571
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
24455000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:28
Fecha límite
24 dic 2025, 13:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Rentokil Initial España, S.A
NIF
A28767671
Importe
8.494
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:28

Mismo sector y zona (24 en Barcelona)

Abierta 904446/26

Subministrament i manteniment de les instal·lacions de gasos pel Laboratori de l’AMB

70.000 €

Abierta Consu-13/2023

L'objecte del sistema dinàmic d’adquisició és la selecció de les empreses que podran ser adjudicatàries dels contractes específics de subministrament detallats en aquest plec de la Universitat Autònoma de Barcelona (en endavant, UAB) i la Fundació Hospital Clínic Veterinari (en endavant, HCV). L’objecte del sistema dinàmic es divideix en 30lots/ categories, les quals inclouen els productes o serveis establerts en el plec de prescripcions tècniques.

10.095.000 €

Abierta 2026-0134-OSB

Suministro a granel de PACS necesario para el tratamiento de potabilización del agua, en las ETAP's del Ter, ETAP del Llobregat y ETAP Terrassa del Ente de Abastecimiento de Agua Ter-Llobregat. Lotes (IVA excluido): •Lote 1 : Suministro PACS, con un presupuesto limitador de 1.088.750,00 € •Lote 2 : Suministro PACS, con un presupuesto limitador de 1.306.500,00 € •Lote 3 : Suministro PACS, con un presupuesto limitador de 1.959.750,00 €

4.355.000 €

En evaluacion CON.EXP2026000078

Subministramentdel material pirotècnic necessari per atendre els actes de foc de la Festa Major de Manresa de l’any 2026.

29.266 €

En evaluacion 13913674

Subministrament de 2.112 un netejador escuma foam clean - Codi TMB 214105 Transports de Barcelona, SA

14.150 €

En evaluacion 001_26002788

Subministrament, en la modalitat d'arrendament, de botelles d'oxigen medicinal de 2 i 10 litres, per al Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d'Incendis i Salvament (SPCPEIS)

36.498 €

Formalizada 2025_579

Licitació mitjançant procediment obert simplificat abreujat del contracte de subministrament de dos productes biocides per al Servei de Control de Mosquits (Lot 1 i Lot 2)

22.898 €

Formalizada 35110/26

Contrato basado en el AM1/25 Suministro de nitrógeno líquido a granel y el arrendamiento de las instalaciones criogénicas necesarias para dicho abastecimiento con destino al Instituto de Ciencias del Mar

63.600 €

En evaluacion 004_26000121

Subministrament d'adobs amb mesures de contractació pública sostenibles

21.505 €

Formalizada Exp. 26-0620

Contratación específica del suministro de gases de laboratorio, mezclas de gases, líquidos criogénicos, mantenimiento de instalaciones y servicio de telemetría para los laboratorios de investigación de la Fundación Instituto de Investigación en Energía de Cataluña, mediante el Sistema Dinámico de Adquisición para el suministro de material de laboratorio (CSUC-2023/02) del CSUC.

182.501 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Occidental

Abierta 2002/2026

Execució de les obres descrites al “Projecte bàsic i d’execució de reforma i rehabilitació de l’edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (fase 1 substitució de la coberta)”, redactat per l’equip de la UTE COR ASSOC S.L. i ESTUDI PSP ARQUITECTURA S.L.P., amb NIF U72916125 i signat per qui la representa legalment, l’arquitecte Ramon Torrents, col·legiat COAC número 28.154-9. La coberta de l’edifici de Mercavallès presenta un estat de deteriorament que compromet les condicions de seguretat, estanquitat i conservació de l’equipament, fent insuficients les actuacions de manteniment ordinari. Així mateix, la coberta conté materials amb contingut d’amiant, la retirada dels quals s’alinea amb les recomanacions i objectius de la Unió Europea en matèria de salut pública i seguretat, que insten a eliminar l’amiant dels edificis públics abans de l’any 2028.

4.424.444 €

Abierta 2002/2026

Execució de les obres definides al projecte bàsic i d'execució de reforma i rehabilitació de l'edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (Fase 1 Substitució de la coberta)

4.424.444 €

Formalizada 2206/2026

La prestació objecte del contracte consisteix en el servei de transport escolar no obligatori del Vallès Occidental, gestionat pel Consell Comarcal del Vallès Occidental, per a les rutes objecte del LOT 3. El servei es prestarà tots els dies lectius del calendari escolar que el Departament d’Educació i Formació Professional estableixi per a cada curs, en el servei d’anada al matí i de tornada a la tarda.

369.181 €

Adjudicada 2403/2026

Assegurança Responsabilitat Càrrecs electes i personal al servei del CCVOC

5.390 €

Adjudicada 1822/2026

Licitació del servei de transport escolar obligatori del Vallès Occidental, curs 2026-2027 i següents. LOT 4, 7 i 16

457.987 €