Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTACIÓ D’UNA PLATAFORMA PER LA GESTIÓ INTEGRAL DE LA PREVENCIÓ DE RISCOS LABORALS A L'INSTITUT DE FÍSICA D'ALTES ENERGIES (IFAE).

Expediente: IFAE-2026/07

L'objecte d'aquest contracte consisteix en la implantació i el manteniment d’un software integral per la gestió de la prevenció de riscos laboral i coordinació d’activitats empresarials, amb la finalitat de digitalitzar, gestionar de forma eficient i optimitzar al màxim les tasques administratives del departament de riscos laborals, realització de la coordinació d’activitats empresarials, la centralització de la informació i la documentació, la integració de sistemes preventius de l’empresa, l’estanderització, digitalització dels informes tècnics i seguiment de l’activitat preventiva, de forma que garanteixi l’accessibilitat al servei durant tota la duració del contracte, amb absoluta confidencialitat en el ús de dades personals a les que pugui accedir en la prestació objecte de la licitació.

33.000
Presupuesto base
33.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cerdanyola del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 15:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Consorci Institut de Física d'Altes Energies

Abierta IFAE-2026/07

L'objecte d'aquest contracte consisteix en la implantació i el manteniment d’un software integral per la gestió de la prevenció de riscos laboral i coordinació d’activitats empresarials, amb la finalitat de digitalitzar, gestionar de forma eficient i optimitzar al màxim les tasques administratives del departament de riscos laborals, realització de la coordinació d’activitats empresarials, la centralització de la informació i la documentació, la integració de sistemes preventius de l’empresa, l’estanderització, digitalització dels informes tècnics i seguiment de l’activitat preventiva, de forma que garanteixi l’accessibilitat al servei durant tota la duració del contracte, amb absoluta confidencialitat en el ús de dades personals a les que pugui accedir en la prestació objecte de la licitació.

20.000 €

Adjudicada IFAE-2026/11

RENTING DE TRES VEHÍCULOS PARA EL DESARROLLO DE LAS ACTIVIDADES DE INVESTIGACIÓN DEL TELESCOPIO MAGIC DEL INSTITUT DE FÍSICA D’ALTES ENERGIES (IFAE).

140.000 €

Adjudicada IFAE-2026/13

SERVEIS D’ASSISTÈNCIA TÈCNICA PER LA IMPLANTACIÓ DEL PLA D’ACCIÓ I PREPARACIÓ DE L’AVALUACIÓ DE REACREDITACIÓ DE LA HUMAN RESOURCES AWARD (HRA) DE L'INSTITUT DE FÍSICA D'ALTES ENERGIES (IFAE).

30.000 €

Adjudicada IFAE-2026/13

L'objecte del contracte és la prestació de serveis d'assistència tècnica especialitzada per donar suport a l'entitat en el procés de renovació i actualització de la seva estratègia de Human Resources Award (HRA), conforme als principis de la Carta Europea de l'Investigador i el Codi de Conducta per a la Contractació d'Investigadors (C&C),així com en la definició d'un nou Pla d'Acció que permeti consolidar la millora contínua de la institució en matèria de gestió del talent investigador.

30.000 €

Adjudicada IFAE-2026/16

SERVICIO DE INGENIERÍA MECÁNICA ESPECIALIZADA EN CRIOGENIA PARA INTEGRACIÓN DEL SUBSISTEMA COLDBOX / CRYOSHIELD EN EL ET-PATHFINDER POR PARTE DEL INSTITUT DE FÍSICA D’ALTES ENERGIES (IFAE).

55.000 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €