Formalizada Suministros

Contractació d’un subministrament de medis de cultiu per al processament de còrnies del Banc de Teixits del Banc de Sang i Teixits (BST)

Expediente: CS/2000/1100008025/26/PO

L'objectiu d'aquesta licitació és el subministrament d'una línia de productes dedicada al banc d'ulls (Processament de teixit ocular), que inclou solucions de conservació de la còrnia a 4°C, conservació de la còrnia a 31°C.

1.658.800
Presupuesto base
1.658.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 10:50

Organismo contratante

Banc de Sang i Teixits (BST)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jul 2026
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Banc de Sang i Teixits (BST)

En la misma provincia (Barcelona)