Formalizada Servicios

Contractació d’un servei artístic per a una actuació musical durant les Festes del Tura

Expediente: CCS12025000052

L’Ajuntament d’Olot organitza les Festes del Tura, que aquest any 2025 es duran a terme del 5 al 9 de setembre. Dins la programació de Festes del Tura d’aquest any, es programa el dia 8 de setembre de 2025 l’actuació musical de “Doctor Prats”

18.000
Presupuesto base
18.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 15:16

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 ago 2025
Anuncio de Formalización 29 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)