Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTACIÓ D’UN RENTING DE DESFIBRIL·LADORS PER MODALITAT OBERT SIMPLIFICAT SUMARI

Expediente: 26.100

Serveis de rènting dels diferents aparells desfibril·ladors instal·lats en les diferents dependències i edificis gestionats per Viladecans Qualitat, s.l., així com la reposició dels diferents fungibles necessaris pel correcte funcionament dels aparells.

26.788
Presupuesto base
26.788
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 15:34
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Viladecans

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Viladecans

Abierta 26.100

Serveis de rènting dels diferents aparells desfibril·ladors instal·lats en les diferents dependències i edificis gestionats per Viladecans Qualitat, s.l., així com la reposició dels diferents fungibles necessaris pel correcte funcionament dels aparells.

22.323 €

Abierta AOE/AGI/Contractació/2026/57 — 26/2026/CSERV

SERVEI DE DIRECCIÓ, ACOMPANYAMENT I COORDINACIÓ DEL PROJECTE D'ECONOMIA REGENERATIVA DE VILADECANS 2026–2027 “VILADECANS CIUTAT LABORATORI – UNA ESTRATÈGIA DE DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC REGENERATIU”, FINANÇAT PER LA DIPUTACIÓ DE BARCELONA.

39.666 €

Abierta AOE/AGI/Contractació/2026/57 — 26/2026/CSERV

Serveis de direcció, acompanyament i coordinació tècnica del Projecte d'Economia Regenerativa de Viladecans durant el període 2026–2027, amb mesures de contractació pública sostenible.

33.055 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

SUBMINISTRAMENT, MITJANÇANT LA MODALITAT D’ARRENDAMENT, DE DOS VEHICLES ELECTRICS COMPARTITS ENTRE LA CIUTADANIA I EL PERSONAL MUNICIPAL, AIXÍ COM EL SERVEI D’IMPLANTACIÓ, GESTIÓ I MANTENIMENT DELS VEHICLES.

59.510 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €