En evaluacion Obras

Contractació d’obres per la renovació de la zona de skatepark

Expediente: 2025_2229

És objecte del present contracte els treballs definits en la memòria “per l’execució de les actuacions de renovació dels mòduls per practicar skate, i millorar la il·luminació del parc del carrer Safareigs, enfront del número 33 “ aprovada per acord de JGL en sessió celebrada en data 20 d’octubre de 2025 Per tant és necessari: - Retirar els mòduls existents. - Realitzar l’obra per instal·lar els nous mòduls de formigó. - Executar l’obra civil per instal·lar tres noves faroles amb lluminàries LED. - Instal·lar tres noves faroles, i les instal·lacions necessàries per instal·lar noves lluminàries LED, i renovar les existents que estan a les faroles del costat de la vorera

53.694
Presupuesto base
53.694
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Bisbal del Penedès, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 dic 2025, 15:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 dic 2025
Anuncio de Pliegos 2 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal del Penedès

Abierta 2026/108

Servei de comunicació institucional i gestió de xarxes

82.800 €

Prevista 2026/721

L’objecte del contracte és la prestació del servei de dinamització dels espais per a les persones grans del municipi de la Bisbal del Penedès, en concret: a. Activitat física i esportiva als espais del parc de salut Pavelló municipal ( Nucli ) Parc de salut de la Miralba Parc de salut de Priorat Parc de salut de Can Gordei Parc de salut de l’Esplai b. Servei de dinamització dels espais per a gent gran als locals : Local social del Priorat, Can Gordei, Miralba, l’Esplai i al Racó de la gent gran del nucli de la Bisbal del Penedès

Prevista 2026/1464

L’objecte del present contracte és el servei de redacció, disseny, maquetació i impressió del butlletí municipal. Concretament: - Consultoria i assessorament en el contingut - Recopilació i seguiment del material generat i tramès per l’Ajuntament - Establiment i manteniment d’una dinàmica interna per a la producció i difusió de notícies - Recerca d’informació complementària - Redacció de textos (70% en català i 30% en castellà) - Redacció de titulars - Coordinació d’espais - Tractament i retoc d’imatges - Recerca d’imatges de recurs - Doble correcció ortogràfica i d’estil - Edició i maquetació de diverses proves - Edició de l’exemplar en format PDF - Impressió: * Format DIN-A4 210x297mm * 20 planes * Paper estucat, volum 100 g a 2 cares, 4 + 4 tintes i 2 grapes * Tirada de 1.800 exemplars de cada número * 6 revistes anuals (bimestral) - Lliurament a les dependències de l’Ajuntament

Adjudicada 2026/847

L’objecte del contracte és que l’Ajuntament com a entitat consumidora d’electricitat en baixa tensió, tingui accés a la contractació dels subministraments elèctrics des de la xarxa a les instal·lacions que necessitin un nou contracte entre l’empresa comercialitzadora d’electricitat i el consumidor titular de la instal·lació.

95.747 €

Adjudicada 2026/679

L’objecte del contracte és el servei d’organització de la Festa Major del nucli de la Bisbal del Penedès del 11 d’Agost al 2026 al 16 d’Agost del 2026 concretament : subministrament de l’escenari la coberta poligonal , sonorització de diefrents actes, cabines sanitàries , servei de bar i cabines pels artistes convidats . Aforament previst 2.200 persones . El servei s’adjudica mitjançant l’acord marc de l’ACM, dins del Lot 59. Organització d’esdeveniments – Tarragona

22.700 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €