Contractació d’execució d’obres per l’adequació de la climatització i sistema de control de les sales blanques de planta 5 de la seu central del Banc de Sang i Teixits i els serveis de la direcció facultativa.

Expediente: CO/1000/1100007940/26/PS

l’objecte d’aquesta contractació és l’execució de les obres per l’adequació de la climatització i sistema de control de les sales blanques ubicades a la planta 5ª de la seu central del Banc de Sang i Teixits (FDJ), així com els serveis corresponents a la direcció facultativa per la direcció, control i coordinació de les obres.

395.438
Presupuesto base
25.438
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 09:54

Organismo contratante

Banc de Sang i Teixits (BST)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Banc de Sang i Teixits (BST)

En la misma provincia (Barcelona)