Formalizada Servicios

Contractació d'emergència dels serveis de càtering d'alimentació per les persones usuàries del dispositiu d'acollida per a persones sense llar instal·lat en el pavelló d'esports de Palau II

Expediente: 2020018877

És objecte del contracte la contractació d'emergència del servei de càtering d'àpats calents per a l'alimentació de les persones usuàries del dispositiu d'acolida de persones sense llar instal·lat en el Pavelló Palau II arran de l'aprovació del Reial Decret 463/2020, de 14 de març, pel qual es declara d'estat d'alarma,

40.800
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2020, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2020
Anuncio de Pliegos 17 jul 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 jun 2020
Anuncio de Formalización 17 jul 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)