Adjudicada Servicios

CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS D’ORGANITZACIÓ I PRODUCCIÓ DEL II CONGRÉS CATALÀ DEL TREBALL

Expediente: ES_LA0011122_2026_EXP_102

Contractació d’un servei d’organització integral, producció i realització del II Congrés Català del Treball, a la ciutat de Mataró, previst pels dies 1, 2 i 3 de desembre del 2026 i en un format que combinarà la modalitat d’assistència presencial i telemàtica.

383.366
Presupuesto base
383.366
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mataró, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 16:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GESTIÓN INTEGRAL DE LA ADMINISTRACIÓN DE PERSONAL: CONTRATACIÓN, GESTIÓN DE NÓMINAS Y LIQUIDACIONES, IMPLANTACIÓN DE UN PORTAL DE LA PERSONA TRABAJADORA CON CONTROL HORARIO Y ASESORAMIENTO LABORAL PARA LA FUNDACIÓN TECNOCAMPUS MATARÓ-MARESME.

461.120 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_103

Subministrament de material de pintura per les instal·lacions de Tecnocampus

15.757 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ D’ACTIVITATS PRÀCTIQUES NÀUTIQUES AMB ALUMNAT DE LA FUNDACIÓ TECNOCAMPUS

48.000 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

Contracte de serveis per a la realització d'activitats pràctiques nàutiques dirigides a l'alumnat de les assignatures Esports Nàutics I i Esports Nàutics II del Grau en Ciències de l'Activitat Física i l'Esport (CAFE) de la Fundació TecnoCampus Mataró-Maresme, mitjançant l'ús d'instal·lacions nàutiques especialitzades i la posada a disposició dels recursos humans i materials necessaris per al desenvolupament de les activitats.

24.000 €

En la misma provincia (Barcelona)