Contractació dels serveis de manteniment integral de l’edifici i les instal·lacions civils de l’Auditori Palau de Congressos de Girona

Expediente: X2025000495

El contracte té per objecte la prestació del servei de manteniment integral de l’edifici i les instal·lacions civils de l’Auditori Palau de Congressos de Girona, d’acord amb les especificacions del plec de clàusules administratives particulars i del ple de condicions tècniques annexos i que es resumeix el seu abast en la planificació i realització del manteniment conductiu, preventiu, correctiu i normatiu o legal de l’edifici i de les seves instal·lacions civils amb la finalitat de garantir la seva conservació i optimització, així com obtenir la seva màxima funcionalitat i confort pels seus usuaris.

287.972
Presupuesto base
287.972
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
14 nov 2025, 19:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 nov 2025
Anuncio de Pliegos 14 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona

En la misma provincia (Girona)