Formalizada Servicios

Contractació dels serveis de manteniment de les llicències de software de gestió del temps d'espera GESTORN

Expediente: 2019014906

L'objecte del contracte és la prestació del servei de manteniment, actualització del software i assistència tècnica del servei de gestió del temps d'espera GESTORN.

4.664
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
12 jul 2019, 17:30

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jul 2019
Anuncio de Pliegos 12 jul 2019
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 jun 2019
Anuncio de Formalización 12 jul 2019

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)