Formalizada Servicios

Contractació dels serveis de l’artista Pilarin Bayés, per a la creació i la realització d’un dibuix original del municipi de Riudellots de la Selva i la seva reproducció en un mural porcellànic de 6x3 per anclar a la paret, en el que hi apareguin els elements més significatius del municipi, com són l’Església, l’Ajuntament, l’Escola, el Foodlab, l’Espai Jove, la Casa de cultura, els gegants, en Lloti, la via verda, la Fundació Mona etc.

Expediente: X2023000275

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Riudellots de la Selva. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 7 jul 2023 a L2S 1001 SL. Se recibió 1 oferta.

18.000
Presupuesto base
18.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Publicación
25 mar 2026, 16:05
Fecha límite
30 may 2023, 16:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
L2S 1001 SL
NIF
B10824373
Importe
17.998
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 may 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 jul 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 mar 2026, 05:22

Más licitaciones de Ajuntament de Riudellots de la Selva