En evaluacion Servicios

Contractació dels serveis de coordinació, assessoria i suport operatiu per a l’esdeveniment Salouween Street Festival – edició 2026

Expediente: 2519/2026

Consisteix en la prestació dels serveis de coordinació, assessoria i suport operatiu per a l’esdeveniment Salouween Street Festival – edició 2026 -, que s’ha de celebrar en el Passeig Jaume I de Salou. Aquests serveis s’han de prestar en les dades, forma, condicions i amb l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques (PPT), document tècnic de caràcter contractual que complementa el plec de clàusules administratives particulars (PCAP). El contracte comprèn una pluralitat i diversitat de prestacions les quals es defineixen i detallen amb precisió en el PPT.

111.074
Presupuesto base
111.074
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 jul 2026, 11:20

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2026
Anuncio de Pliegos 24 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)