Formalizada Servicios

Contractació dels serveis de control de la població de porc senglar i de recollida o rescat i gestió de fauna periurbana a Girona.

Expediente: 2025042983

Servei de control de la població de porc senglar (Sus scrofa) mitjançant mètodes de captura en viu i altres actuacions immediates en zones urbanes; i també la recollida o rescat i gestió d’animals periurbans morts, ferits o atrapats al terme municipal de Girona.

52.141
Presupuesto base
52.141
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 feb 2026, 13:02

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 feb 2026
Anuncio de Pliegos 23 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 feb 2026
Anuncio de Formalización 23 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)