Formalizada Contrato privado

Contractació dels serveis d'actes de cultura popular i activitats festives populars

Expediente: 1349/2022

Contractació de diversos actes de cultura popular que inclou el lloguer d'elements del seguici popular ( bestiari, gegants, drac del Morell i capgrossos) així com l'organització de diverses activitats festives populars (ball de diables, grallers, correfoc, i cercavila)

106.200
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 ene 2023, 10:15

Organismo contratante

Ajuntament del Morell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 ene 2023
Anuncio de Pliegos 19 ene 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 ago 2022
Anuncio de Formalización 19 ene 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament del Morell

En la misma provincia (Tarragona)