Anulada Suministros

Contractació del subministrament , mitjançant arrendament, de quatre vehicles de recollida de residus

Expediente: 2025-0000552

Subministrament de quatre vehicles en règim d’arrendament, destinats al servei de recollida de residus, corresponents a quatre lots diferents, d’acord amb les característiques que s’indiquen per a cada lot en el Plec de prescripcions tècniques.\n•\tUn vehicle satèl·lit amb compactador de càrrega posterior de menys de 3.500 PMA \n•\tUn vehicle satèl·lit amb compactador de càrrega posterior de menys de 3.500 PMA \n•\tUn vehicle compactador de càrrega posterior de 16 a 18 m3 de capacitat \n•\tUn vehicle amb equip de ganxo i grua\n

205.400
Presupuesto base
39.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Valls, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 jun 2025, 11:44

Organismo contratante

Consell Comarcal de l'Alt Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 jun 2025
Anuncio de Pliegos 26 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Camp

Abierta 8100170005-2026-0001103

Contractació del servei de videoassistència per a persones grans, en el marc del projecte Alt Camp Ecosistema Rural Innovador

56.121 €

En evaluacion 8100170005-2026-0001103

La implantació i posada en marxa d’un sistema de videoassistència domiciliària adreçat a gent gran, amb l’objectiu de millorar la seva autonomia personal, seguretat i qualitat de vida. El contracte inclou: - Subministrament de 40 dispositius tipus tauleta, degudament configurats i preparats per al seu ús. - La implantació d’una solució tecnològica integral que permeti la gestió, el seguiment i l’operativitat del servei, assegurant la interoperabilitat amb altres sistemes i a diversos recursos del territori, així com la seguretat de la informació i la continuïtat del servei durant tot el període d’execució. - La configuració, parametrització i posada en marxa del sistema tecnològic necessari per garantir el correcte funcionament de la plataforma. - La formació del personal tècnic del Consell Comarcal i de les persones usuàries, amb l’objectiu de garantir un ús adequat, eficient i autònom de la plataforma, així com l’adquisició de les competències necessàries per al seu correcte funcionament i aprofitament. - La prestació de suport tècnic i el manteniment operatiu del sistema durant tot el període d’execució del contracte, amb la finalitat de garantir la seva disponibilitat, estabilitat i correcte funcionament continuat.

56.121 €

Adjudicada 8100170005-2026-0002362

Contractació del servei de monitoratge complementari al menjador escolar de les escoles rurals de l'Alt Camp

57.377 €

Adjudicada 8100170005-2026-0002362

El servei consisteix a donar el suport necessari i l’atenció adequada a l’alumnat de segon i tercer curs de primer cicle d’educació infantil que és usuari del servei de menjador, durant la franja horària del migdia, des de l’acabament de les classes del matí fins al començament de les classes de la tarda. Les escoles rurals que tenen implantat primer cicle d’educació infantil i han de disposar d’un/a (1) monitor/a complementari/ària al menjador escolar durant l’horari de prestació del servei són les següents: Escola Municipi/ Horari de servei La Barquera Alió de 13.00 a 15.00 h Sant Jaume Bràfim de 13.00 a 15.00 h Cabra del Camp Cabra del Camp de 12.30 a 15.00 h Mare de Déu de l’Esperança Figuerola del Camp de 12.30 a 15.00 h Les Moreres Les Pobles de 12.30 a 15.00 h Santa Magdalena El Pont d’Armentera de 12.30 a 15.00 h Les Comes Rodonyà de 12.30 a 15.00 h Manuel de Castellví i Feliu Vilabella de 13.00 a 15.00 h Rocabruna Picamoixons de 13.00 a 15.00 h

34.348 €

Adjudicada 8100170005-2026-0000703

El servei consisteix en transportar l’alumnat autoritzat a fer ús del servei, en l’itinerari d’anada i tornada, des de les parades fixades fins als centres educatius sostinguts amb fons públics als quals estan matriculats els alumnes i el retorn a les parades dels seus domicilis un cop acabada la jornada escolar. La prestació del servei de transport escolar també inclou el servei d'acompanyament de l’alumnat usuari mentre duri el trajecte d’acord amb l’art. 6 del Decret 161/1996 esmentat. La franja en què és necessària la presència de l’ acompanyant comprèn des de què l'alumnat usuari puja al vehicle fins a l'entrada al centre educatiu i, a la tornada, des de la sortida del centre educatiu fins a l'arribada de l’alumnat usuari a les respectives parades d'origen. La Ruta 1: Fontscaldes, Masmolets, Valls, Institut Jaume Huguet, Fundació Cor de Maria, Institut Narcís Oller, Col·legi Claret, Institut Serra de Miramar.

43.233 €

En la misma provincia (Tarragona)